ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESNİ İÇİN DÖNÜM NOKTASI!!!

BESNİ İÇİN DÖNÜM NOKTASI!
BESNİ İÇİN DÖNÜM NOKTASI!!!

Daha önce de ilçemize kısa bir ziyaret gerçekleştiren ve davetimiz üzerine bizleri kırmayarak tekrar bizleri ziyerete gelen, Bilişim Vadisi’nden Silikon Vadisi’ne DEVLET tarafından gönderilen yegâne teknoloji şirketi SANLAB’ın kurucusu Sayın SALİH KÜKREK’i Sayın  Kaymakamımız  Çağlayan KAYA’nın da katkıları ile 2 gün boyunca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak misafir ettik.

Misafirliği süresince  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü SODES Kültür Salonunda 12 Kasım Perşembe Günü saat 15:30 da Okul İdarecileri ,13 Kasım Cuma Günü 8. Sınıf ve 12. Sınıf Öğrencileri ve öğretmenleri ve 13 Kasım Cuma Günü Saat 15:30 da Meslek dersi öğretmenleri ile Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine  TEKNOLOJİ GİRİŞİMCİLİĞİ ve TECRÜBE PAYLAŞIMI ETKİNLİĞİ Kapsamında Konuşma gerçekleştirdi.

Daha Sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR kendisine eşlik ederek sırasıyla; Mehmet Akif ERSOY Anadolu Lisesini, Besni Servi ERDEMOĞLU Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini,İstiklal Anaokulu ve Osman İSOT Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek eğitim ve öğretim kalitesinin daha da  artırılması için atılacak adımlar hakkında, Okul Yöneticileri,Öğretmenleri ve Öğrencileri ile sohbetler gerçekleştirdi. Bu Sohbetler Sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR tarafından Kendisine Plaket takdim edilen SANLAB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Salih KÜKREK:

Besni İlçe Milli Eğtim Müdürümüz Neşet Yazar’a kendisine gösterilen ilgi ve alakâdan dolayı teşekkür eden KÜKREK konulşmasına şöyle devam etti:” Ziyaretlerimiz ve sohbetlerimiz esnasında Besni’nin öğrenciler,öğretmenler,okul yöneticileri ve İlçe Milli Eğtim Müdürlüğü ile tam bir uyum içerisinde çalıştığı, okullarının öğrenci,öğretmen ve fiziki kalitesi ile Türkiye’nin birçok illçesini geride  bıraktığını ve Besni’nin bundan daha fazlasını hâk ettiğini bu camiadan Mükemmel projeler çıkacağına inandığını iletti. SANLAB olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya çalışacağız ve bu sebeble yardımcı olabilmek, yeni fikirler üretebilmek  ve öğrencilerimizin ufkûnu açabilmek için Besni de bulunan bütün okullarımızı SANLAB teknoloji şirketi olarak ağırlamaktan şeref duyacağız” dedi.

 

Yoğun Çalışma ve İş hayatına rağmen bizleri kırmayarak bizleri Onurlandıran Sn. Salih KÜKREK’e BESNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Olarak Katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Atatürk Caddesi, Hacı Reşit Camii Karşısı No 226/A 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.