ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Nazlı Demir, DYK Yaz Kurslarında İncelemede Bulundu

İlçe Kaymakamı Sayın Nazlı Demir ve Müdürümüz Mehmet Demirel, Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında öğrenim gören öğrencileri ziyaret ederek okullarda incelemede bulundular.
Kaymakamımız Nazlı Demir, DYK Yaz Kurslarında İncelemede Bulundu

İlçe Kaymakamı Sayın Nazlı Demir ve Müdürümüz Mehmet Demirel, Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında öğrenim gören öğrencileri ziyaret ederek incelemede bulundular.

Yapılan ziyaretlerde Merinos Ali Erdemoğlu Fen Lisesi ve Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi ziyaret edilirken, Yaz dönemi kapsamında açılan DYK kursları incelendi. Öğrencilerin kurslara yoğun ilgi gösterdiğini gören Sayın Nazlı Demir memnuniyetini dile getirerek,

"Öğrencilerimizin özellikle tatilde ve yazın bu sıcağında bu kurslara devam etmesinden oldukça mutlu oldum. Kendilerini kutluyorum. Tabiki başarıların ardında her zaman fedakarlıklar yatar. Çocuklarımızın da bu fedakarlığı göstermeleri gelecekleri adına umut vadediyor."

"İnşallah bizler de üstümüze düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışacağız. Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da kaynak kitap ve deneme sınavı desteği uygulamalarımızı devam ettireceğiz. Öğrencilerimizin de üstüne düşen görevleri layıkıyla yerine getirerek, bizleri gururlandıracak çalışmalarda bulunmaları en büyük temennimizdir. Artık Besnimizi eğitimde layık olduğu yere vardırıp orada daim kalmasını sağlamamız gerekiyor. Bunun için de elimizden ne geliyorsa yapmamız gerekiyor. İnşallah bu emeklerin karşılığını güzel bir şekilde alırlar ve bizler de onların mutluluğuyla mutlu oluruz. Bütün öğrencilerimize hayatlarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum." dedi.

Müdürümüz Mehmet Demirel ise öğrenciler için gereken desteğin, maddi ve manevi olarak, verileceğini belirterek, "Öğrencilerimizin kurslarımıza devam etmesi çok önemli. Özellikle burada ikamet etmeyip, yaz tatillerinde pansiyonlarımızda kalarak kurslara katılan öğrencilerimiz var. Onlar da bu işin ciddiyeti konusunda bir farkındalığa sahipler. İnşallah gelecek seneki sınavlarda çalışmalarının karşılığını en güzel şekilde alırlar. Bu konuda da üstümüze düşen görevleri yapmaya, her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim." dedi.

03-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-202203-08-2022

Cirit Meydanı Mah. Atatürk Cad. No199 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.