ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mehmet Demirel'den Şehit ve Gazi Yakınlarına Bayram Ziyareti

Müdürümüz Mehmet Demirel, Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.
Müdürümüz Mehmet Demirel'den Şehit ve  Gazi Yakınlarına Bayram Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Demirel, İlçe Kaymakamı Sayın Nazlı Demir'in talimatıyla ilçemizde ikamet eden şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulundu. Bu kapsamda Şehit P. Er Ramazan Sayın'ın Şambayat Beldesi'ndeki baba evinde, Şehit Polis Memuru Kemal Omur'un Oyalı Köyü'ndeki baba evinde ve Gazi Mustafa Gezici'yi ziyaret ederek Kurban Bayramı'nı kutladı.

Müdürümüz Mehmet Demirel, samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretler için yaptığı açıklamasında, "Sayın Kaymakamımızın talimatlarıyla şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret ederek, onların bize emaneti olarak gördüğümüz ailelerinden hayır dua aldık ve bayramlarını kutladık. Bu vatanın savunmasında canını ortaya koyarak mücadele eden bütün şehit ve gazilerimizin ailesi bizim de ailemizdir. Bu anlayışla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde, devletimizin zihninde her daim var olduklarını hatırlatmak istedik. Bütün şehitlerimize ve vefat etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet, hayatta olan gazilerimize de sağlık ve afiyet diliyorum. Vatan onlara minnettar!" dedi.

06-07-202206-07-2022

Cirit Meydanı Mah. Atatürk Cad. No199 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.