ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osman İsot MTAL, Avrupa Stajından Önce Müdürümüz Mehmet Demirel'i Ziyaret Etti!

İlçemiz Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Erasmus+ Projesi kapsamında gidecekleri Polonya yolculuğu öncesi Müdürümüz Mehmet Demirel'e ziyarette bulundular.
Osman İsot MTAL, Avrupa Stajından Önce Müdürümüz Mehmet Demirel'i Ziyaret Etti!

Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği kapsamında "GÜNEŞİMİZ İSTİHDAM İÇİN DOĞUYOR; STAJIMIZ AVRUPA'DA" başlıklı projeyle Polonya'ya gidecek öğrenciler ve öğretmenler Müdürümüz Mehmet Demirel'i Müdürlük makamında ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Nevzat Avşar gerçekleştirilen ziyaret hakkında yaptığı açıklamasında, "2020 yılında kabul edilen ve pandemi nedeniyle bu yıla ertelenen "Güneşimiz İstihdam İçin Doğuyor, Stajımız Avrupada" isimli Erasmus+ Projemiz, bu yıl 10.07.2022-30.07.2022 tarihlerinde faaliyete geçiyor.  Proje kapsamnda 30 Öğrencimiz 6 öğretmenimizin refakatinde bu yıl içinde Polanya'da 21 günlük Staj eğitimi alacaklar. Projeye katılacak öğrencilerle gerekli hazırlıklarımızı tamamlayarak toplantılarımızı gerçekleştirdik. Proje kapsamında gidilecek şehir, proje hareketlilik süreci, proje süresi, yapılacak etkinlikler konularında velilerimizi de bilgilendirdik." dedi.

Müdürümüz Mehmet Demrel ziyaret için öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ederken, "Okulumuzun Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği kapsamında gerçekleştireceği staj çalışması için bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Kuşkusuz, Polonya'da ülkemizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine olan inancım tam. Öğrenci ve öğretmenlerimize bu süreçte her türlü rehberliği yapmaktan da geri durmayacağız. Bu vesileyle de projeyi hazırlayan ve buna emek veren, başta okul müdürümüz olmak üzere, bütün öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor, kendilerine hayırlı yolculuklar diliyorum." dedi.

05-07-202205-07-202205-07-202205-07-202205-07-2022

Cirit Meydanı Mah. Atatürk Cad. No199 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.