ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polonya' da Stajdan Dönen Osman İsot MTAL Öğrencilerinden Müdürümüz Mehmet Demirel'e Ziyaret!

İlçemiz Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Erasmus+ Projesi kapsamında gittikleri Polonya stajı dönüşü Müdürümüz Mehmet Demirel'e ziyarette bulundular.
Polonya' da Stajdan Dönen Osman İsot MTAL Öğrencilerinden Müdürümüz Mehmet Demirel'e Ziyaret!

Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği kapsamında "GÜNEŞİMİZ İSTİHDAM İÇİN DOĞUYOR; STAJIMIZ AVRUPA'DA" başlıklı projeyle Polonya'ya giden öğrenciler ve öğretmenler Müdürümüz Mehmet Demirel'i Müdürlük makamında ziyaret ettiler.

10-30 Temmuz tarihlerinde Erasmus+ Programı kapsamında Polonya'da staj yapan öğrenciler, çalışmaları ve deneyimlerini paylaştılar. Ziyaretten memnun olduğunu belirten Müdürümüz Mehmet Demirel, "Öğrencilerimizin Polonya'da öncelikle ülkemizi ve sonra da ilçemizi çok güzel bir şekilde temsil ettiklerini öğrendik. Bunun için bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin temsil kabiliyetlerini arttırıcı bir ziyaret olmuş. Tabiki bu bizim için en sevindirici husus. İnşallah daha nice yerlerde güzel çalışmalarda bulunarak bizleri gururlandırırlar. Polonya'ya gitmeden önce de bir ziyarette bulunmuşlardı. Sonrasında da buraya gelerek ve mutluluklarını bizlerle paylaşarak bizleri mutlu ettiler. Kendilerine ziyaretleri için tekrardan teşekkür eder, hayatlarında da sağlık ve afiyet dilerim." dedi.

03-08-202203-08-2022

Korupınar Mah. Vusta Sk. No17/B 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.