ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP-İŞKUR Kapsamında Çalışacak Personellere Ait Asil Liste

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda çalışmak üzere alınacak TYP-İŞKUR personellerinin listesi aşağıda verilmiştir.
TYP-İŞKUR Kapsamında Çalışacak Personellere Ait Asil Liste

Listede ismi çıkanların istenen evraklarla beraber 02.02.2023 Perşembe gününe kadar Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir. 06.02.2023 Pazartesi günü işe başlama tarihi olduğu için evrak tesliminin herhangi bir gecikme olmaksızın tamamlanması gerekmektedir. Evrak teslim etmeyenlerin yerine yedek listeden çağırılacaktır.

TYP KAPSAMINDA GÖREVLENDİRİLECEK TEMİZLİK PERSONELİNDEN İSTENİLEN BELGELER

1)      Kimlik Fotokopisi

2)      Katılımcı ile aynı hanede ikamet edenlerin listesi (e-devletten "Aynı Hanede İkamet Eden Kişi Belgesi Sorgulama" aranacak)

3)      Nüfus Kayıt Örneği

4)      Aynı hanede yaşayan bu kişilerin(16 yaşından büyük) "Sigortalık Tescil ve Hizmet Kaydı Tespiti" (e-devlet veya SGK dan alınabilir)

5)      Katılımcı ile aynı hanede ikamet edenlerden sigortalılığı bulunan kişiler olması halinde ilgili kişilerin TYP başvuru tarihi itibariyle düzenlenmiş en son maaş bordrosu. (Esnaf ve diğer zorunlu 4B'li sigortalılar için ilave kanıtlayıcı belge talep edilecektir)

6)      Engelli, dul maaşı veya Yaşlı bakım maaşı alanlar için maaş aldığına dair belge

 

Not:

1-    Hane halkı gelir sorgulaması yapılacağından, hanede çalışma sonucu elde edilen(bekar ve çocuksuz bir kişi için) net asgari ücretin 1,5 katını (12.760,2 TL) aşmaması gerekmektedir. Aksi halde o adreste oturanlar TYP'ye katılamaz.

2-    Başvuru evrakları mavi kapaklı dosya içerisinde teslim edilecektir.

31-01-2023

Korupınar Mah. Vusta Sk. No17/B 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.