ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'ndan Öğrencilerimize Kıyafet Yardımı Yapıldı

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilciliği tarafından ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilere kıyafet yardımı yapıldı.
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'ndan Öğrencilerimize Kıyafet Yardımı Yapıldı

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilciliğine bir hayırsever işadamı tarafından bağışlanan kıyafetler ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilere dağıtılmak üzere müdürlüğümüze gönderildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin güçlendirilmesi, ihtiyaç duyulan silah, araç ve gereçleri yurt içinde üretecek seviyede bir savunma sanayi kurularak dışa bağımlılığın asgariye indirilmesi maksadıyla kurulan vakıf, zaman zaman yapılan bu tür bağışları okullar aracılığıyla öğrencilere de yönlendirmektedir. Bu sebeple İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze gönderilen kıyafetler okullara gönderilerek öğrencilere dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda TSKGV Fahri Tanıtım Kurulu Başkanlığı Genel Sekreterliğini de yürüten Müdürümüz Mehmet DEMİREL yapılan kıyafet yardımı hakkında; "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin mukavemetini artırmak amacıyla kurulan vakfımız yapılan bu yardımları öncelikle öğrencilerimize yönlendirdiği için kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırsever işadamını da tebrik ediyorum. Eğitime yapılan yatırımın hiçbir zaman boşa gitmeyeceğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bunu tekrardan ifade ederek ülkemiz iş insanlarına, eğitime yatırım yapma konusunda, motivasyon kaynağı olmasını temenni ediyorum." dedi.

17-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-2022

Korupınar Mah. Vusta Sk. No17/B 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.