ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Tuzla'nın Yıldızları" Ödül Törenine Öğrencilerimizden Katılım

Bu yıl 8'incisi düzenlenen "Tuzla'nın Yıldızlarına Altın Yağmuru" ödül törenine Besnimizi başarıyla temsil eden 10 öğrencimiz de davet edildi.


Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Tuzla'da okuyan ve kültür, sanat, eğitim ve spor branşlarında başarılı olan öğrencilere altın hediye edildi. Bu yıl 8'incisi düzenlenen "Tuzla'nın Yıldızlarına Altın Yağmuru" programına Tuzla'da okuyan ve Tuzla'yı ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil eden öğrencilere 21 Tam Altın, 29 Yarım Altın, 27 Çeyrek Altın hediye edildi.

Bu yıl geçen yıllardan farklı olarak Tuzla Belediyesi ile kardeş ilçe olan ve depremden etkilenen Besnimizi başarıyla temsil eden 10 öğrencimiz de programa davet edildi. Programın başında salonda Müdürümüz Mehmet DEMİREL'in video mesajı izletildi. Programa katılan 10 öğrencilerimiz Tuzla Belediyesi Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından altınla ödüllendirildi. Ayrıca program sonrasında öğrencilerimizin Tuzla belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İstanbul gezisine katılımları sağlandı. Başarılı öğrencilerimizin deprem sonrası moral ve motivasyonunu sağlamaya yönelik bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, öğrencilerimizi okul pansiyonunda misafir eden Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Alparslan Öz ve Müdür Yardımcısı Sadık Tabak'a öğrencilerimize göstermiş oldukları ihtimamdan ötürü teşekkür ederiz.

Ödül töreninde konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı," Siz olmazsanız hiçbir şey olmaz. Anne ve babalarınız sizlere güveniyor. Öğretmenleriniz size güveniyor. Okul müdürleriniz sizlere güveniyor. Biz size güveniyoruz. Siz çok kıymetlisiniz. Bunun için çok çalıştınız ve başarılı oldunuz. Biz de başarıyı ödüllendireceğiz" dedi.

Müdürümüz Mehmet Demirel ödül töreni ile ilgili yaptığı açıklamada, "Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen bu ödül töreninde bu sene farklı olarak depremde büyük yara alan ilçemizin kardeş ilçe olarak seçilmesi sebebiyle öğrencilerimiz de davet edildi. İlçemizin çeşitli alanlarında başarılı 10 öğrencisi yapılan törende altın ile ödüllendirildi. Bu nazik davet ve ilgilerinden ötürü Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu ve organizasyona emek veren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu yaraları beraber sararak iyileştireceğiz." dedi.

 08-05-202308-05-202308-05-202308-05-2023

Korupınar Mah. Vusta Sk. No17/B 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.