ADIYAMAN BESNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet DEMİREL'den 2023-2024 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

  Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet DEMİREL, 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla yayımladığı mesajda öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik olarak "Bir eğitim öğretim yılını daha sonlandırırken her birinizin gösterdiği destek, çaba ve özverili çalışmalarınız için teşekkürlerimi sunarım." dedi.
Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet DEMİREL'den 2023-2024 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Değerli Eğitim Camiamız,

2023-2024 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu zorlu ancak bir o kadar da verimli süreçte göstermiş olduğunuz özveri, emek ve başarı için sizlere yürekten teşekkür ederim.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Geleceğimizin teminatı olan sizler, yıl boyunca gösterdiğiniz gayret ve başarılarınızla bizleri gururlandırdınız. Eğitim hayatınızın bu önemli basamağını başarıyla tamamlamanız bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Aldığınız eğitimle kendinizi sürekli geliştirmeye, yeni bilgiler öğrenmeye ve hayallerinizin peşinden koşmaya devam etmenizi diliyorum. Unutmayın, başarıya giden yol azim, sabır ve öğrenme aşkıyla örülüdür.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Eğitim yolculuğumuzun en önemli mimarları olan sizler, yıl boyunca öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlamak için büyük bir özveriyle çalıştınız. Gösterdiğiniz sabır, fedakarlık ve emekleriniz için sizlere minnettarız. Öğrencilerimizin zihinlerinde yeni ufuklar açmak, onlara bilgi ve değerleri aktarmak için gösterdiğiniz çabalar takdire şayandır.

Değerli Velilerimiz,

Eğitim öğretim sürecinde bizlere verdiğiniz destek ve güven için teşekkür ederiz. Çocuklarımızın eğitimine gösterdiğiniz ilgi ve onların yanında olduğunuz her an, bizler için büyük bir güç kaynağıdır. Eğitimin sadece okulda değil, evde de devam ettiğinin bilincinde olarak çocuklarımızın gelişimine katkı sağladığınız için sizlere müteşekkiriz.

Yeni eğitim öğretim yılında da hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Türkiye yüzyılına uygun Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türkiye Cumhuriyetine yararlı bireyler yetiştirmek ve çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaz tatili diliyorum.

Mehmet DEMİREL

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü

Korupınar Mah. Vusta Sk. No17/B 02300 Besni ADIYAMAN - 90 416 318 19 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.